ב 20 שנה האחרונות חלה התפתחות מרשימה במוזיקה הישראלית, עידן המדיה פתח דלתות למה שקורה בעולם. מוזיקאים ישראלים החלו להתפתח ולהיות מושפעים ממוזיקה מעבר לים ובכך, באופן טבעי, נוצרו סגנונות רבים ומגוונים שהתבטאו בצורות הגשה שונות של זמרים.

בשל כך, פיתוח הקול באופן טבעי עבר שינוי משמעותי - הגישה המסורתית- הקלאסית, אשר עיצבה זמרים באופן מסויים, התואם את סגנון ארץ ישראל היפה של פעם, החלה להיות פחות רלוונטית עבור דור חדש של זמרים אשר דרשו ממורי פיתוח הקול - שנו את הגישה שלכם! 

 

כתלמידה אני זוכרת את התסכול לעבור ממורה למורה לבצע תרגילים שוב ושוב ולא להבין את המהות  והיכולת ליישם את הטכניקה בשירה בפועל,

לכן בשיעורים שלנו אני מעצבת תוכנית אישית עבור כל תלמיד המשלבת טכניקות יחודייות הן מהגישה המסורתית והן מהגישה המודרנית הכוללת:

הכרת האנטומיה והאיברים השותפים ביצירת הקול, תמיכה, נשימה נכונה, יציבות הקול, הרחבת המנעד, מניעת זיופים וצרידות,  סטיילינג ופרפורמנס, עיצוב הגוון הטבעי, תיבות תהודה ומעבר ביניהן - מיקס,  שירת הקלטה מול שירת במה, דיקציה, פיתוח שמיעה ודיוק, ושליטה מלאה בכלי הטהור הזה שנקרא שירה.

 

את השיעורים אנחנו מחלקים לעבודה על תרגילים וטכניקה לצד עבודה על שיר מתוך אמונה כי יש לבחון את יישום הטכניקה שלמדנו בביצוע בפועל.

 

גם ברוק ומטאל ?

בהחלט! בין אם פופ רוק, קלאסי או מטאל, אני משדכת את הטכניקות הנכונות שיתאימו ויפתחו אתכם בסגנון שאתם אוהבים ורוצים לשפר, אני דואגת לשקף את הסיכונים אבל הולכת אתכם בדרך של שמירה על הקול והשיפור שלו.

 

אז תתכוננו לחוויה מרגשת ויוצאת דופן של לאהוב, להעריץ, ולהעריך את הכלי שלכם מחדש. 

לתת לו את הכבוד הראוי בעבודה נכונה וקפדנית שמתחילה, קודם כל, בהבנה שלו.

 

 

 

לשיעור היכרות התקשרו -

 

 

 

טלי גרין

,הנה בוגרת מקהלות ואנסמבלים וכן המכללה האקדמית למוסיקה וסאונד קריית אונו

,בעלת אולפן הקלטות לשעבר  ״לודוביקו״ בתל אביב בו עבדה עם מיטב האמנים בארץ

 ,בעלת ניסיון רב עם ילדים כמורה למוסיקה, פיתוח קול ומקהלות בבתי ספר, מתנס״ים ומרכזי נוער

.זמרת ג׳אז ומטאל בעצמה בעלת הרכבים, משתתפת בהפקות ומופעים

טלי גרין - פיתוח קול

0587654900

© 2013  by Tali Green, Any use of photographs or materials without permission Is a serious crime against copyright law.

  • w-facebook
  • w-youtube